Wirtualna PuszkaPól Nadziei
Inauguracja Kampanii Pól Nadziei 202006/03/2020

Kampania Pól Nadzie rozpoczęta.
Niepisaną tradycją inauguracji Pól Nadziei stały się spektakle dziecięcej grupy Grochy i Groszki, która tym razem dołączyła do grupy Niebieskich Żarówek by wspólnie przygotować nietuzinkowy, kosmiczno-galaktyczno-planetarny spektakl             pt. „ Nazywam się niebieska żarówka”. Spektakl, który jest oryginalną opowieścią o świecie dzieci autystycznych i od pierwszej do ostatniej literki w metaforyczny sposób , za pomocą różnych technik teatralnych (bowiem część spektaklu to teatr cieni) jest opowieścią dzieci autystycznych o nich samych.
Patrząc na tych perfekcyjnie przygotowanych przez Katarzynę Pokuta i  Barbarę Wójcik-Wiktorowicz małych artystów byliśmy pełni podziwu, zachwytu i wzruszenia.
Dodatkowo po spektaklu dzieci z obu grup teatralnych wystawiły swoje sercem i myślą o hospicjum wykonane piękne prace plastyczne, które w miłej, zabawnej i serdecznej atmosferze obecni na sali szczodrzy sercem i hojni  widzowie licytowali, oj działo się, działo.
Pani Olga Tulej z myślą o naszym Hospicjum dodała słodką niespodziankę, tort który wykonała dla zwycięzcy licytacji.

Z całego serca dziękujemy grupom teatralnym Niebieskie Żarówki i Grochy i Groszki  za niesamowity spektakl i cudowne prace plastyczne a Pani Kasi Pokuta i Basi Wójcik-Wiktorowicz za ogrom pracy i serca włożonej  w jego przygotowanie.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom licytacji i gorąco dziękujemy za Ich  hojność.
Wszystkim dziękujemy za wrażliwość w czynieniu dobra, życzliwość  i bezinteresowną pomoc.

Niech dobro powraca.


                                                         ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ
« powrót