Wirtualna PuszkaPól Nadziei
Ostatni letni koncert w ogrodzie hospicjum18/09/2019
"Jesień idzie, nie ma rady na to", dlatego też w poniedziałkowe popołudnie w ogrodzie Hospicjum po raz ostatni w tym sezonie odbył się letni koncert.
Już po raz drugi gościliśmy Macieja Talagę wraz z Markiem Długopolskim oraz wokalistkę Halinę Darkowską, którzy wspólnie z pacjentami i personelem, w przenośni i w realu ponieważ pogoda zmieniała się z każdą minutą, pożegnali słoneczne upalne lato.
Usłyszeliśmy znane i wciąż lubiane przeboje lat 70/80 i poprzez ''Zadumę jesienną" malowaliśmy świat na żółto i na niebiesko, windą mknęliśmy do nieba by nie patrząc na ,,zegarek", wszak szczęśliwi czasu nie liczą, usiąść przy ,,płonącym ognisku pośród szumiących kniei".
Z całego serca dziękujemy za niesamowity koncert i niezapomniane i piękne chwile. Z niecierpliwością czekamy może tym razem na ,,Z kopyta kulig rwie”.

 

WSZYSTKIM GRUPOM I WYKONAWCOM Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE CHWILE, KTÓRE BYŁY OSŁODĄ CODZIENNOŚCI NASZYCH PACJENTÓW.                                                              ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

« powrót