Wirtualna PuszkaPól Nadziei
Pola Nadziei 27/03/2020

W tym wyjątkowo trudnym czasie przyszło nam prowadzić Kampanię Pól Nadziei.
Kampanię w trakcie której dzięki zaangażowaniu naszych Wolontariuszy hospicyjnych, klubów wolontariatu dzieci, młodzieży i dorosłych przybliżając ideę hospicyjną mogliśmy uśmiechem, słowem (dziękuję) i pięknym słonecznym żonkilem podziękować za okazane wsparcie.
Jednak w najbliższym czasie nie zobaczymy  Wolontariuszy kwestujących w różnych punktach naszego miasta.
Jest jednak takie miejsce, gdzie nadal możemy spotkać się bezpiecznie, to przestrzeń wirtualna, a w niej symboliczna puszka akcji Pola Nadziei.
My, którzy w ogromnej mierze działamy dzięki Wam, dzięki zbiórkom, kwestom, koncertom i imprezom charytatywnym, a którym pandemia odebrała tą możliwość prosimy Was o wsparcie w innej formie niż robimy to zazwyczaj, nie twarzą w twarz, nie w bezpośrednim kontakcie, gdy możemy spojrzeć Wam w oczy i szczerze się do Was uśmiechnąć w podzięce za Wasz datek, za dobre słowo, za okazane wsparcie. Dla nas to też nie jest łatwy czas, ale tak jak budząca się przyroda daje nadzieję, tak jak nasz symbol - żółty żonkil - jest nadzieją tak my również czerpiemy tą nadzieję, że ten trudny czas wkrótce przeminie i ponownie będziemy się mogli z Wami spotykać twarzą w twarz.

Zeznanie podatkowe można rozliczyć do 31 maja br.
Prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych.

Prosimy więc o wirtualne wsparcie, ponieważ w pewnych obszarach nic się nie zmieniło i nasi podopieczni nadaj potrzebują pomocy.

Nasz nr konta: 

31 1090 2008 0000 0001 0060 0060 4056 z dopiskiem  ,,Wirtualna Puszka Pól Nadziei”.
« powrót