Wirtualna PuszkaPól Nadziei
Rolkuj po nadzieję14/05/2019

W sobotnie przedpołudnie już po raz 6 rolkarze stanęli na starcie charytatywnego rajdu „Rolkuj po nadzieję”.
W tym roku trasą przejazdu była nasza jaworznicka Velostrada. Pogoda w sposób niewiarygodny dopisała, podobnie dobry nastrój i uśmiechnięte twarze współorganizatorów, zawodników i wolontariuszy. Na starcie pojawiło się około 170  rolkarzy w różnym stopniu zaawansowania od profesjonalnych zawodników po uczestników mających za sobą kilkugodzinny wstępny  trening, wszystkim udało się podobnie jak w poprzednich edycjach szczęśliwie dojechać do mety.
Oprawę roklarsciego przejazdu zapewniło już po raz drugi Stowarzyszenie Rolki Sielec dając pokaz wirtuozji oraz godzinny trening i instruktarz dla uczestników - bardzo, bardzo dziękujemy.
Na velostradowym poboczu do przejazdu tradycyjnie dołączyły maluchy w wózeczkach, na hulajnogach – nikogo na „Rolkuj po nadzieję” zabraknąć przecież nie może.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom przejazdu, w tych zawodach jesteście Państwo Wszyscy zwycięzcami. Dziękujemy za oddany czas i otwarcie się na potrzeby drugiego człowieka. Żadna tego typu akcja nie mogłaby się odbyć bez Wolontariuszy. Do naszych kochanych hospicyjnych Wolontariuszy dołączyli również kochani i niezawodni Wolontariusze z Klubu To I Owo z Edytką Lesiak oraz uczniowie III LO z opiekunem - jesteście cudowni.
Z całego serca dziękujemy współorganizatorom: MCKIS Jaworzno - dyrekcji i pracownikom, MZDiM Jaworzno, UM Jaworzno, RAMS Jaworzno za sponsoring napojów.

Do zobaczenia w ROLKUJ PO NADZIEJĘ 2020.

                                                                     ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

« powrót