Wirtualna PuszkaPól Nadziei
Koncert charytatywny zespołu T.Love na rzecz Hospicjum13/10/2015

Zarząd Stowarzyszenia Hospicjum Homo-Homini im. Św. Br. Alberta w Jaworznie składa serdeczne podziękowania wszystkim instytucjom i osobom prywatnym, którzy włączyli się aktywnie w zorganizowanie
i bezpośrednie przygotowanie koncertu charytatywnego zespołu T.  Love, który odbył się 11 października br. w hali MCKiS. Takie przedsięwzięcie dla instytucji na co dzień nie zajmującej się organizacją imprez kulturalnych zawsze stanowi ogromne wyzwanie i byłoby niemożliwe bez grona życzliwych i oddanych osób. Organizacja koncertu była możliwa, dzięki trwającej od lat wspaniałej współpracy z Miejskim Centrum Kultury i Sportu, zawsze wspierającego działalność Stowarzyszenia. Słowa podziękowania należą się także stałym darczyńcom hospicjum. Są to: Urząd Miejski, Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej, PŚZiPZ ELVITA – Jaworzno III Sp.z o.o., SKOK Jaworzno, DOM STYR, TAURON Wytwarzanie Serwis, RISER, JTBS, Transprzęt, Hotel Pańska Góra, L&L.

Zarząd składa serdeczne podziękowanie również dla Prezydenta Miasta Jaworzna – Pawła Silberta, który obejmuje honorowym patronatem koncerty hospicyjne od 2002r. Taka postawa jest świadectwem wrażliwości na potrzeby mieszkańców będących pod opieką hospicjum.

Zarząd dziękuje także za objęcie patronatem medialnym koncertu gazecie Extra, Co tydzień oraz  dlaCiebietv. i portalowi www. jaw.pl .

 Szczególne słowa podziękowania kierowane są do wszystkich uczestników koncertu  za zakup cegiełek – daru serca oraz osób włączających się w kwestę na rzecz hospicjum.  Na koncercie T.Love kwesta  wyniosła 8098,60 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup leków i sprzętu medycznego dla chorych, podopiecznych hospicjum.

Zarząd Stowarzyszenia pragnie także bardzo gorąco podziękować wszystkim pracownikom, wolontariuszom
i przyjaciołom hospicjum
za ogromną pracę włożoną w przygotowanie koncertu, osobiste zaangażowanie
i poświęcony czas  w trakcie imprezy oraz we wszelkie prace włożone w zamknięcie przedsięwzięcia.

Zarząd Stowarzyszenia Hospicjum Homo-Homini

 im. Św. Br. Alberta w Jaworznie


.

 

Informacje prasowe na temat koncertu zespołu T-Love w Hospicjum:

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ 

« powrót