Wirtualna PuszkaPól Nadziei
Rolkuj po nadzieję - V edycja30/04/2018

W sobotę 12 maja 2018 roku po raz piąty na terenie OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej odbędzie się charytatywny przejazd rolkarzy w ramach Kampanii Pól Nadziei . Impreza, nad którą Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert skierowana jest do wszystkich posiadaczy rolek pragnących uczestniczyć w charytatywnym przejeździe. Zapraszamy wszystkich amatorów jeżdżących, uczących się jeździć, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z popularnym skatingiem.

Zawodnicy będą mieli za zadanie pokonanie wielokrotności pętli z sugerowanym dystansem docelowym 10km. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wydłużenia tego dystansu bądź skrócenia jeśli nie będzie czuł się na siłach by przejechać 10 km. Najważniejszy jest Państwa  udział – serdecznie zapraszamy,

Zgłoszenia elektronicznie do przejazdu są przyjmowane na stronie www.mckis.jaw.pl w zakładce „Rolkuj po nadzieję" do dnia 11 maja 2018 roku.

Opłata startowa w formie cegiełek pobierana będzie w biurze zawodów przez Wolontariuszy Hospicjum Homo Homini im. Św. Brata Alberta. Ustalone wartości udziału w imprezie a tym samym darowizny na rzecz Naszego Hospicjum wynoszą: 10 zł od osób dorosłych, które ukończyły 18 lat, 5 zł od dzieci w wieku 11-17 lat oraz bezpłatnie dla dzieci do 10 lat.

Ci z Państwa, którzy nie zgłoszą się wcześniej będą mieli możliwość zapisania się w dniu imprezy w biurze zawodów.

Zapraszamy do udziału w naszej charytatywnej akcji, czekamy na Państwa w sobotę 12 maja 2018 roku na OWR Sosina. Biuro zawodów otwieramy o godz. 9:30, start wspólny o godz. 11.00.

« powrót